Camp Ice Master Light

- jsou velmi lehké nesmeky s hroty z nerezové oceli. Jsou určené na bezproblémovou chůzi na zledovatelém terénu. Hodí se i na ledovaté plochy v kopcovitém terénu jako jsou např. Krkonoše. Využijete je tam, kde ještě nejsou potřeba mačky s předními hroty.

Tento typ nesmeků lze je nazout na libovolné boty. V ceně je i obal.
Oproti nesmekům Camp Ice Master jsou vyrobené z lepšího materiálu, mají kratší hroty, jsou sbalitelnější a lehčí.

S: 310 g 36-38, červená
M: 320 g 39–41, zelená
L: 325 g 42–44, modrá
XL: 335 g 45–47, oranžová

Testováno: Přechod Jeseníků, Javořina, zimní běhy

Když není nutné tahat mačky, rozhodně doporučím využití nesmeků. Tyto nesmeky padnou na jakoukoli botu, použil jsem na Pular prabosech i trailových běžeckých botách, sedí parádně i díky možnému přitažení páskem se suchým zipem. Bonus je přepravní krabička se zipem, kam je mrskneš, zapneš a nemusíš se stresovat esli si propíchneš batoh. Výhoda tohoto řetízkového typu s jednotlivými hroty je taky v tom, že sednou na jakoukoli podrážku což se nemusí dařit u některých typů s tzv. podkovičkou.

Dúležité upozornění!!!

V mokrém sněhu rozhodně nepoužívat! Sníh se nalepí mezi řetízky a botu a jen těžko ho z podrážky dostaneš. Při sestupu z vyšší nadmořské výšky do nížiny je toto potřeba sledovat a jakmile ucítíš pod nohou bouli je čas nesmeky sundat. Rozhodně se nepokoušet obouchávat o zem nebo o cokoli jiného! - můžou povolit řetízky a bez kombinaček si rázem v pr...

cena vs. výkon uplná bomba!

Hodnocení ****** super

Tester: Honza Ros

Zpět